Клавиатуры и мыши (страница 7)
| Форум Беседка Hard-n-Soft Клавиатуры и мыши (Ваши предпочтения, обсуждение, выбор) |
| Клавиатуры и мыши |
404
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||
| Форум Беседка Hard-n-Soft Клавиатуры и мыши (Ваши предпочтения, обсуждение, выбор) |
| Клавиатуры и мыши |
404
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |||
I don’t know. She’s got pointy-ears but doesn’t smell of the Lower Planes, so she’s probably not a tiefling. And she’s too tall to be a halfling — and too thin. Plus, the hangs out with animals, so she’s an elf.
Neeshka, Neverinter Nights 2